P.P.H.U. EUROFFICE

P.P.H.U. EUROFFICE

ul. Romanowicza 17a, 30-702 Kraków
tel/fax: 12 292 00 50,
tel/fax: 12 421 37 94
www.euroffice.biz.pl, biuro@euroffice.biz.pl
 
 
Euroffice to zespół młodych, ale doświadczonych, pracowitych i rzetelnych osób. Od 15 lat tworzących dynamicznie rozwijającą się firmę, która jest znanym i cenionym dostawcą materiałów biurowych. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie a oferta była jak najlepiej dopasowana do jego potrzeb i oczekiwań. Firmę wyróżnia profesjonalizm, solidność, doświadczenie w branży, elastycznośćSklepy zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:30.Wiecej tu www.euroffice.biz.pl 
Krajowe Stowarzyszenie Pomoc Szkole

Krajowe Stowarzyszenie Pomoc Szkole

ul. Marszałkowska 140, 00-061 Warszawa
tel. +48 0-22 622 70 15 tel./fax +48 0-22 622 70 16

mail: ksps@wp.pl  www.ksps.pl

 
KSPS jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000103990. Prowadzimy od prawie 30 lat (przez pierwsze 5 lat jako Krajowy Komitet Narodowego Czynu Pomocy Szkole) bardzo szeroką działalność na rzecz polskiej szkoły. Jesteśmy inspiratorem i organizatorem społecznego ruchu na rzecz edukacji narodowej, zwłaszcza oświaty publicznej i kultury.
Program nasz jest stale aktualizowany i wzbogacany o nowe formy realizacji. Inspirujemy i wspieramy społeczności szkolne w poszukiwaniu coraz ciekawszych, aktywniejszych i nowocześniejszych form kształcenia i wychowania. Dotarliśmy z różnymi formami pomocy do tysięcy szkół w Polsce.
Współuczestniczymy, na miarę naszych możliwości, w doskonaleniu systemu edukacji, w podnoszeniu jakości nauczania i wychowania, w uspołecznianiu szkoły, w budowaniu wespół ze społecznością szkolną społeczeństwa obywatelskiego. Dbamy o wysoką jakość, rzetelność i efektywność tego, co robimy.
AMSO

AMSO

www.amso.pl

 
AMSO Komputery poleasingowe, firmę tworzą ludzie pełni pasji. Rozumiejący świat nowoczesnych technologii, przedmiotów nowej generacji i widzimy ich wpływ na świat, który staje się prostszy i bardziej otwarty.
Skoro już nas znacie, to czas poznać kolejnych członków naszej rodziny: komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz faksy . Firam jest partnerem takich marek, jak: HP, Dell, Fujiitsu Siemens, Eizo, Brother, Lexmark iwiele innych. Znajdziecie tu uśmiechniętych sprzedawców i zadbane sprzęty, gotowe do dalszego działania przez wiele kolejnych lat.
Skoro poznaliście już nas i naszą rodzinę, to zapraszamy do niej, gdzie zawsze można wejść, pooglądać nowości lub porozmawiać o rynku komputerowym. Każdy pretekst jest dobry.
Zapraszamy! www.amso.pl

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.